Wyciszanie starszych samochodów

Obecnie nie każdy może pozwolić sobie na nowe auto. Niestety, jazda starymi pojazdami często jest bardzo irytująca – zwłaszcza, jeśli samochód głośno chodzi, co negatywnie odbija się na komforcie kierowcy oraz jego pasażerów. Wiele osób w takiej sytuacji decyduje się na wyciszanie aut. Co warto wiedzieć o tej usłudze?

wyciszanie starych samochodów

Wyciszanie aut – jakie elementy można poddać tej usłudze?

Na wstępie warto zaznaczyć, że wyciszanie aut średniej klasy obniża poziom dźwięku wewnątrz samochodu nawet o 6-7 dB, w porównaniu do pojazdów nie poddanych temu zabiegowi. To gwarantuje dużo większy spokój i ciszę w czasie pokonywania kolejnych kilometrów, co przekłada się też na jakość podejmowanych decyzji na drogach. Każdy może zdecydować się na wyciszanie całego auta, które ma już swoje lata i głośno pracuje. Jest też opcja, aby wybrać konkretne części (drzwi, koła i nadkola, nadkola z zewnątrz, nadkola tylne od wewnątrz, błotniki tylne od wewnątrz, podłoga i pokrywa bagażnika, pokrywa silnika, dach, podkładka pod głośniki lub uszczelki drzwi), które mają być poddane temu zabiegowi.

Starsze samochody wymagają też częstego lakierowania, dlatego ciekawym wariantem jest zabezpieczenie antykorozyjne podwozia. Warto wiedzieć, że profesjonalne zabezpieczenie od hałasu z podwozia – na zewnątrz – jest także jednocześnie skutecznym zabezpieczenie przed korozją.

Jak wygląda wyciszanie aut?

Wyciszanie aut jeszcze przeprowadzone przez fachowców, którzy mają odpowiednią wiedzę i doświadczenie. Używają w tym celu profesjonalnego sprzętu, który gwarantuje pożądany efekt i maksymalne możliwe obniżenie hałasu, co znacząco poprawia komfort jazdy. Przykładowo w salonie Gołembiewscy w Warszawie, wyciszanie aut jest objęte aż 5-letnią gwarancją! Jak wygląda usługa? W pierwszej kolejności pracownicy tworzą idealnie przygotowane podłoże. Następnie nakładane są najlepsze z możliwych materiały (takich jak choćby Dynamat czy Brax). Wszystkie poszczególne czynności są wykonywane bardzo starannie, aby uzyskać odpowiedni efekt. Ponad 15-letnie doświadczenie w tej dziedzinie sprawia, że usługa jest skuteczna i poprawia wygodę użytkowania samochodów. Wiele przydatnych informacji na temat wyciszania można znaleźć tutaj sztukawyciszania.pl

Autor: lakiernik

Udostępnij wpis na

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>